reklam

Teslimat Şartları

TESLİM ŞARTLARI

1. Tüm siparişler 2 Gün içinde kargoya teslim edilecektir. Aynı gün kargoya teslim ibaresi olan ürünler gün içerisinde 16:00'ya kadar kargoya teslim edilecektir.

2. Cumartesi 12:30 dan sonra, Pazar günü ve resmi tatil günleri verilen siparişler ilk iş günü işleme alınır.

3. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve bir telefon belirtilmesi gereklidir.

4. Teslimat sadece kimlik ibrazı karşılığında yapılır. Müşterimiz verdiği adreste bulunamazsa bölgesinde ki KARGO şirketinden kimliğiyle teslim alabilir.

5. Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firma sorumlu tutulamaz.

6. Stoğumuzda kalmamış veya isteğe göre getirilen ürünlerde teslimat süresi size bildirilecektir. Sipariş verilen zamanla teslim süresi 30 iş günü aşamaz.

7. Satın almadan sonraki fiyat değişikliklerinden alıcı hiçbir şekilde etkilenmez.

8. Ödemeler TL üzerinden yapılır .

9. Ondilekagaci.com sitede görülen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar.

10. Banka havale ve EFT ücreti alıcıya aittir. (5 Gün içerisinde ödemesi yapılmayan işlemler iptal edilir.)

11. Kargo ve taşıma ücreti alıcıya aittir.  

12. Firmamız yurtdışı teslimat yapmamaktadır.

13. Kapıda Ödeme sistemi  Yurtiçi Kargo Firması ile nakit veya kredi kartı olarak yapılmaktadır. Hizmet bedeli alıcıdan nakit tahsil edilecektir.


İADE ŞARTLARI

Genel olarak satın aldığınız ürünlerde, yanlış teslimat, son kullanma tarihi geçmiş, bozulmuş, ürünlerinizi 5 iş günü içinde geri iade edebilirisiniz.

Kargoda zarar gördüğüne inandığınız ürünü teslim almayınız.. Siparişinizi Kargo yetkilisinin yanında açınız. Kırılma veya patlama gibi durumlarda teslim almayıp tutanak tutturunuz. Aksi taktirde geri iade kabul edilmeyecektir.

Günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarlarıyla birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Geri ödeme en geç 15 iş günü içinde havale yapılan hesap numarasına veya işlem yapılan kredi kartına gerçekleştirilir. Veya isteğe göre indirim kuponuna dönüştürülebilir.

Ürün iadelerinde KARGO taşıma ücreti Ondilekagaci.com'a aittir.

Ankara escort Kalantor Kelimeler de Yavşaklık Kalantor Kelimeler de Yavşaklık Kalantor Kelimeler de Yavşaklık Kalantor Kelimeler de Yavşaklık Kalantor Kelimeler de Yavşaklık Kalantor Kelimeler de Yavşaklık